KATEGORIE

Aktuální akce, kde nás můžete vidět naživo:
-
Galerie kožených výrobků na míru.png

Měření opasků, o kůži a výrobě

Jak měříme opasky
Délka uvedena u jednotlivých opasků je délka celé kožené části, bez přezky. Samozřejmě Vám vyrobíme i v jiných délkách, než jsou uvedené u popisu zboží. Pokud nám při objednávce uvádíte jinou délku, měříte-li opasek jinak, prosíme o specifikování.
Nejlepší je změřit starý opasek, který Vám sedí. Pokud nevíte délku pásku, stačí nám obvod pasu - resp. místa, kde bude opasek nošen. Vyrobíme opasek na míru.

Přezka
Všechny opasky vyrábíme s přezkou na levé straně, tak jak jsou vyfocené na našich fotkách! Opasky bez vzorů nebo děrované se dají zapínat z obou stran, pokud však má opasek vzor nebo monogram a jste zvyklý zapínat opasek z určité strany, napiště nám při objednávce!

Náramky
U náramků je uvedený obvod celého náramku  -obvod zápěstí je o 1-2 cm menší, záleží zda preferujete volnější nebo úplejší náramek.
kožený pásek

kožený pásek

Opasky z pravé kůže
V případě nejasností ohledně velikostí nás kontaktujte! Na případné reklamace ohledně špatně změřené délky nebude brán zřetel. ( pokud však není opasek vyloženě zakázkový, atypický, domluvíme se na výměně). Dále nepřijímáme reklamace ohledně špatně umístěné přezky u jednostranných pásků a pásků s monogramem - přezka na pravé či levé straně - zakazník vidí opasek, který mu příjde na fotkách, žádně univerzální zapínání opasků dle pánské a dámské módy neexistuje :)

Kůže a její vlastnosti
Prosím, mějte na paměti, že kůže je přírodní materiál. Můžou se na ni objevit drobné škrábance, jizvičky, menší fleky. Takovou kůži kupujeme v nejlepší koželužně na Moravě a kupujeme výhradně kůže 95-100% jakosti. Nesrovnávejte naše výrobky z rádoby koženým zbožím dostupným v běžných obchodech, opasky jsou sice naleštěné, bez jediného kazu, avšak tyto opasky v drtivé většině nejsou kožené a v žádném případě nejsou ručně vyráběné. Naše opasky jsou každý originálem, vydrží Vám celý život, při výrobě prošli poctivě čtyřmi rukami, každou rukou nepočítaně, proto si je dovolíme označovat za rukodělné. Taky v duchu praktičnosti, opasky jsou na držení kalhot :)

Údržba kožených výrobků
Doporučujeme zamezit styku s tekutinami a agresivními chemickými prostředky. Kožené výrobky je potřeba ošetřovat přírodními balzámy na bázi včelího vosku, koupíte u obuvníka či na internetu, dají se použít i různé přípravky na kožené sedačky či prostředky na motorkářské kožené doplňky..toto není nutností, avšak vaše opasky získají lesk a ochranu. Rádi vám poradíme!
výroba opasků

výroba opasků

Ruční výroba opasků
kožené pásky

kožené pásky

Kvalitní kožené pásky

NÁKUPNÍ KOŠÍKPŘIHLÁSIT

všechny výrobky jsou z pravé kůže.png
Garance kvality a pravé kůže. Brašny s doživotním servisem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one