OBJEDNÁVKY PŘIJATÉ PO 19.12. BUDOU VYŘÍZENY AŽ PO NOVÉM ROCE

KATEGORIE

Aktuální akce, kde nás můžete vidět naživo:
-
Galerie kožených výrobků na míru.png

Kožené opasky

VÍTÁME VÁS NA KONČINÁCH!
Jsme mladá rodina, žijící a hospodařící na valašských pasekách, na Končinách. Rádi bychom Vám touto cestou nabídli výrobky vznikající v naší dílně. Přes různá řemesla a materiály jsme se nakonec vrátili k řemeslu, které bylo tradiční nejen v našem domě, ale v celém kraji kde jsme se přistěhovali. Máme to štěstí, že se ještě můžeme potkat s PÁNY sedláři, brašnáři a ševci, mnohdy ještě vyučenými u p. Bati. Děkujeme že můžeme přihlížet jejich práci a zaposlouchat se při zimních večerech do jejich moudrého vypravění nejen o kůži.

S manželem vyrábíme originální kožené opasky, ručně šijeme kabelky, pánské brašny i drobnější výrobky, jako jsou obaly na telefóny, doklady či kožené peněženky. V naší nabídce najdete i kožené šperky, náramky a spony do vlasů. Ráda se však vracím i k původní profesi švadleny a v rohu na mě smutně kouká kolovrátek :)

Kůže, ze které vyrábíme opasky a jiné výrobky pochází z českých krav, které jsou primárně chovány na maso, kůže vzniká jako vedlejší produkt! Používáme nejkvalitnější díl hověziny tj.krupon. Kůže odebíráme v kvalitě 95-100%, přesto prosím mějte na paměti že se jedná o přírodní materiál a na kůži se mohou vyskytnout drobné nedostatky-jizvičky,žíly, flíčky. Tyto přirozené nedokonalosti však nemají vliv na kvalitu výrobků. Opasky jsou vyráběné z jednoho kusu kůže 3-4 mm silné, nejsou lepené ani nepoužíváme štípenku. Opaskové přezky používáme vyhradně italské, nikoliv čínské.

Šité kožené výrobky jsou šité ručně tradičním sedlářským stehem. Na šití používáme dvě jehly a voskovanou sedlářskou niť. Šijeme do drážky. Tento způsob je nepřekonatelný, nelze nahradit strojovým šitím ani šitím jednou jehlou! Kvalitní materiál a tradiční postup Vám zaručí, že šité kožené výrobky budete mít opravdu na celý život!
750 Kč
ohlávka pro koně z kůže.jpg
Zákaznice nás poprosila, zda bychom jí ušili elegantní koženou ohlávku na svod klisen. Ohlávku si přála bílou, aby krásně ladila k černobílé srsti kobylky, nánosník ozdobený raznicí květinky a k ohlávce i sladěné vodítko.

NÁKUPNÍ KOŠÍKPŘIHLÁSIT

všechny výrobky jsou z pravé kůže.png
Garance kvality a pravé kůže. Brašny s doživotním servisem.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one